Vabaduse pst. 166,

Tallinn, Eesti

Tel: +372 59 035 919

info@melandia.ee

Lilleseaded ja

floristika ABC

Õpime tundma ja tunnetama lilli ning nende kasvutingimusi. Lisaks kõiki iseärasusi ja kuidas neid omavahel koos seadesse sättida. Koolituste eesmärk on vastata küsimustele, aga mitte teooria vormis, vaid just praktilisest küljest. Soovime tekitada huvi ja nädata, kui imeline töövahend ja materjal võib üks "lill" olla. Koolitusi viivad läbi omaala asjatundjad, kuid eelkõige inimesed, kes armastavad lilli rohkem kui midagi muud siin ilmas.

Interjööri kujundamine

"dinnertable setting"

Oled vahel mõelnud, kuidas oma kodus kõik need ilusad esemed omavahel haroomniasse viia? Teha nii, et silm puhkaks ja tunneksid end kui restoranis või uhke peolaua ümber? Näidata sõpradele, kui oodatud nad tegelikult Su juurde on ja kui kaunis võib olla neid tervitav laud? Siis see sari töötubasid ongi just Sulle, sest õpetame omavahel kombineerima erinevat laua inventari koos muude kaunistustega. Lisaks ka veidi söögijuttusid ning huvitavaid lahendusi argipäeva.

Lilleseaded ja DEKO pulma

Soovid oma pulma kõik kaunistused ise luua? Või soovid teha vaid osakese? Miks mitte, kõik on võimalik! Tule ja õpi, kuidas ja millega kaunistada, mida mitte mingil juhul teha või mis on just praegu trendikas. Lisaks õpetame pulma eelarves püsimist ja avame "Pandora laeka" ehk kui mahukad ja töörohked on tegelikult suured peod. Koolituse paketid koosnevad väga erinevatest töötubadest, kus võib käia ka individuaalselt.

Hooajalised meisterkoolitused

Jõulud, kevadpühad, kooli algus ja lõpp, talvine või mõni muu aastaaeg - mida teha, kui hing ihkab meisterdada, aga ise veel päris hästi ei oska? Siis saab alati juurde õppida ja omakorda Teisi oma imeliste meisterdustega rõõmustada ning üllatada. Valikus väga palju erinevaid koolitusi läbi aasta. Jägi meie töötubade kuulutusi ja pane end juba täna kirja.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now